SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

  • Fidan dikimi ile karbon ayak izine karşı…

Yalçın İzolasyon her sene gerçekleştirdiği ve yoğun ilgi gören Konut Yöneticileri Konferanslarında her katılımcı için TEMA tarafından belirlenen alanlarda fidan dikimi gerçekleştirmektedir. Konferansa katılımları ile sektör ve teknolojik yenilikler hakkında bilgilenen katılımcılar aynı zamanda değerli katılımları ile Yalçın İzolasyon markasının gösterdiği çevre duyarlılığına katkıda bulunarak teşekkür belgelerine sahip olmaktadırlar.

Yalçın İzolasyon markası gerçekleştirdiği her etkinlikte, içlerinde tohum bulunan ve tohumların nasıl dikilmesi gerektiğinin direktiflerini içeren özel materyaller hediye ederek her katılımcıyı çevre duyarlılığı göstermeye teşvik etmektedir.

Yalıtım bilincinin gelişmesi için gerçekleştirilen etkinlikte, yalıtımın ülke ekonomisine ve bireylere katkısı hakkında öğrenciler bilgilendirilmiştir.

Yangın esnasında öğrencilerin kaçabilmesi için güvenli ortam ve süre sağlayan yangına karşı korunumlu kaçış duvarları Türkiye’de ilk kez bir devlet okulunda Yalçın İzolasyon markasının katkılarıyla gerçekleştirilmiştir.