HUKUKİ DANIŞMANLIK

Isı yalıtım uygulamaları esnasında ve ödeme sürecinde kat mülkiyeti kanunu ve sözleşme hukukuna ilişkin tüm hukuki süreçler şirket avukatımız tarafından ücretsiz yürütülmektedir.

Mevcut işe yönelik kararın nasıl alınması gerektiği ile ilgili yönlendirme ve alınmış mevcut başka bir karar var ise hukuki kontrolünün sağlanması şirket bünyesindeki avukatımız tarafından gerçekleştirilecektir.

Proje sonrası ödemelerde sorun yaşanan kat maliklerinin takibi ve tahsilin gerçekleşmesi adına yapılacak çalışmalar hukuki yollarla sağlanmakta olup, yönetim ve bina sakinleri arasındaki ilişkilerin zarar görmemesi esas alınmaktadır.

Anlaşma kararı alan yönetimlerin, sözleşme ve karar defteri düzeni konusunda ihtiyaç duyabilecekleri tüm hukuki destek şirket avukatımız tarafından yönetilecektir.

Isı yalıtımı projesi ile ilgili verdiğimiz hukuki destek hizmetimizin amacı taraflar arasında yaşanabilecek sorunları en aza indirgemeye çalışmak ve uygulama sürecinin komşuluk ilişkileri sarsılmadan tamamlanmasını sağlamaktır.

Sizde hemen ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya  0535 465 41 53  –  0232 479 40 53  numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayarak, keşif ve randevu işleminizi gerçekleştirecektir.